Czadowe lustra na zamówienie do domu

1.mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Dużym zainteresowanie cieszą się lustra na wymiar z wbudowanymi diodami LED, które mimo niedużych gabarytów dają niesamowite efekty! Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED uznawane są jako technologia jutra. Dlaczego w swojej łazience warto zamontować lustro na wymiar LED? Urządzając łazienkę powinniśmy zwrócić baczną uwagę na wiele elementów jej wystroju, należą do nich kolorystyka, terakota, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy mogli oglądać doskonałe odbicie naszej twarzy. Większość łazienek nie posiada okien, tak więc światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie to za mało, tak więc najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi wieszane są kinkiety lub lustra z integrowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te nowoczesne lustra na wymiar są po pierwsze bardzo oszczędne i charakteryzuje je długa żywotność. Istotne jest, żeby nabyć lustro na wymiar dobrej marki, aby oświetlenie nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie idealne dla kobiet - zdecydowanie ułatwi przygotowanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się pięknie prezentowało i zachwycało swoim wyglądem. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to zdecydowanie najbardziej popularne rozwiązanie! Jest ciekawym pomysłem i pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed załączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się normalnym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod dadzą one efekt doskonałej głębi. Poprzez zastosowany efekt 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D stanowczo różni się wyglądem od tradycyjnych luster. Wybierając taki model mamy zagwarantowany modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, przeprowadzam właśnie remont swoich czterech kątów w bloku. Bardzo podobają mi się tego rodzaju rozwiązania jak na zdjęciach. Obawiam się tylko, czy nie są to za nowoczesne pomysły do mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Jak myślicie czy sprawdzi się tak nowoczesny wystrój, a może wybrać bardziej staromodne rozwiązania do swojego mieszkania? Może posiadacie jakieś inne ciekawe realizacje. Chętnie je zobaczę.

podobne tematy:
Cytuj

2.podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:15

Dzień dobry, ja uważam że w swoim mieszkaniu musimy czuć się komfortowo. Jeśli masz ochotę na takie lustra to powinieneś je mieć w domu. Twoje mieszkanie to twoje królestwo. Nie warto rozważać czy przypadnie to do gustu znajomych. Ty w tych pokojach przebywasz na co dzień, nie oni. Więc śmiało urządzaj dom w takim stylu.

podobne tematy:
Cytuj

3.henryk1965 » 23 maja 2016, 11:23

Ja też myślę jak poprzednik. Jak mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na zdaniu innych. Ja powinienem się swobodnie czuć we własnym domu. Rzecz jasna nie jestem zwolennikiem tandety, ale to co pokazałeś jest bardzo fajne i będzie pasowało do każdego wnętrza.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml