Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

1.mariusznowak » 18 maja 2016, 12:13

Witajcie, potrzebuje lekarza z Zielonej Góry oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do stania w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia wg mnie jest tam nieskuteczny. Dlatego jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:
Cytuj

2.krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:10

Cześć. Miałem taki sam kłopot co ty z dzieckiem. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do paru pediatrów. Nie było problemu z zamówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do małego pacjenta. Najistotniejsze, że pediatra miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko potem już mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie tylko podawanie antybiotyków.

podobne tematy:
Cytuj

3.maxkolonko » 19 maja 2016, 11:47

Racja, u nas w przychodni to tylko potrafią recepty wypisywać. Na okrągło identyczne leki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w Polsce panuje. A w gabinecie prywatnym to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml