Strona 1 z 1

mariusznowak » 27 lis 2017, 14:45
Czy sklep, który ma w swojej ofercie tkani dla dzieci to dochodowy pomysł na interes?

Właśnie ten wpis ma wykazać, iż każdy interes odpowiednio zaplanowany jest w stanie przynieść dochód jego właścicielom. Po pierwsze powinno się uświadomić fakt, iż sklep internetowy winien być rozszerzeniem sklepu stacjonarnego, który oferuje podobny towar. W omawianym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam opieranie biznesu jedynie o handel w Internecie. Dużo osób zada pytanie, dlaczego mam takie zdanie?

Będę starał się to opisać na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze powinniśmy wyszczególnić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych dwóch latach przedsiębiorca może opłacać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to prezentuje się po okresie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca danina dla ZUS to kwota 1100 zł za miesiąc.

Kolejny koszt przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego reklama w przeglądarce internetowej. Umyślnie już pominąłem zaprojektowanie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy koszt i można go pominąć w miesięcznym bilansie wydatków naszej firmy. Nawiązując do reklamy strony w Internecie. Trzeba wybrać frazy do pozycjonowania. Przykładowo dla tkaniny dziecięce sklep koszt miesięczny to wydatek od 100 do 200 zł. Takich haseł musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2 tysięcy zł miesięcznie. Do tego należy doliczyć inne nakłady finansowe związane z reklamą. Należą do nich również marketing szeptany, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na hasło: sklep z tkaninami dziecięcymi nie będzie z dnia na dzień. Dlatego w pierwszej fazie powinno się pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji naszych tkanin dziecięcych. Przydatne może być Allegro lub inne platformy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Prowizja za wystawienie jednego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od wykupionych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.


Czy wiesz, że osoba w ciągu całego swojego życia usuwa niechciane owłosienie średnio 1540 razy? To bardzo dużo, prawda? A jeśli do tego wszystkiego dodamy również czas, który powinniśmy poświęcić na jego każdorazowe usuwanie, a także finalny efekt końcowy: niedobrze wyglądające wrastające włoski czy podrażnioną skóra – nie napawa to optymizmem.

Na szczęście istnieje skuteczna metoda bezbolesnego pozbywania się owłosienia, która szybko zdobywa serca ludzi w Polsce - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mowa oczywiście o trwałej depilacji laserowej - najlepszej metodzie depilacji włosków. Zabieg depilacji laserowej w gabinetach kosmetycznych na zawsze zlikwiduje problem nadmiernego owłosienia i poprawi Twój komfort życia. Aby osiągnąć doskonałe rezultaty potrzebna jest wyłącznie systematyczność wykonywania zabiegu - spektakularne wyniki są już bowiem widoczne po ok. 4 seriach.


Depilacja laserowa Warszawa


W gabinetach kosmetycznych posiadamy zabiegi z dziedziny kosmetyki laserowej, które wykonujemy na maszynach o najwyższych normach, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. W swojej pracy wykorzystujemy renomowany sprzęt do depilacji laserowej – laser diodowy LightSheer Duet, który depiluje trzy razy szybciej, niż podobne urządzenia. Wchodzącego w jego skład dwie głowice znacznie dokładniej i precyzyjniej usuwają włoski ze wszystkich części ciała.


Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji laserowej, nasi Klienci biorą udział w darmowych konsultacjach z profesjonalną kosmetyczką, podczas których oceniamy rodzaj, stan skóry oraz rodzaj włosa. Wszystko po to, by do planowanego zabiegu dobrać optymalne parametry wiązki lasera do depilacji LightSheer Duet. Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy tzw. próbę laserową, by zyskać pewność, że wiązka lasera będzie w 100% dobrze dobrana i bezpieczna dla skóry. Na darmowej konsultacji wykluczamy wszelkie przeciwwskazania oraz dokładnie opowiadamy na czym będzie polegał zabieg depilacji laserowej. Jednym słowem – można nam w 100% zaufać!


Depilacja laserowa pach


Depilacja laserowa pach jest niedługim zabiegiem depilacyjnym - https://jagody-acai.com.pl/2022/08/10/usg-rzeszow-co-klientki-winny-znac-o-leczeniu-natomiast-jak-sie-do-niego-przygotowac/, trwającym mniej więcej 20 minut. Pachy i ich okolice stanowią niewielką objętość ciała, tak więc zabieg całościowo można przeprowadzać z użyciem małej głowicy lasera LightSheer Duet. Depilacja laserowa tych partii ciała, jest praktycznie bezbolesna - w trakcie przeprowadzania zabiegu pacjenci są w stanie odczuwać niewielki dyskomfort, który niwelujemy wykorzystując kompresy chłodzące.


Depilacja laserowa bikini


Depilacja laserowa bikini trwa około 30 minut. W związku z faktem, iż podczas depilacji strefy bikini, mamy do czynienia z większą powierzchnią ciała, zabieg wykonywany jest przy użyciu drugiej głowicy lasera LightSheer Duet. Nie ulega dyskusji, że partie intymne są miejscami o zwiększonej wrażliwości na ból, tak więc zabieg jest bardziej odczuwalny. Mimo to depilacja bikini to zabieg niezwykle popularny - skóra w miejscach intymnych jest niezwykle wrażliwa i nagminne golenie tych miejsc maszynkom może ją podrażniać.