Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

1.mariusznowak » 28 paź 2016, 11:04

Dzień dobry. Wypatrywałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze i odszukałam atrakcyjną ofertę. Otóż podobno towar taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl ma takie atrybuty, jakie pozwalają zwalczać wypryski oraz trądzik. Wolno używać go bezpośrednio na skórę, albowiem jest w pełni bezpieczny. Jednakże nie mam bladego pojęcia czy to prawda, a nie chcę wydawać bezsensownie pieniędzy. Proszę, w związku z tym o wypowiedzenie się osób, jakie miały okazję korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udzieloną pomoc.

podobne tematy:
Cytuj

2.henryk1965 » 28 paź 2016, 11:15

Hej. To prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam kłopoty z cerą oraz w szeregu przypadków pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to bardzo krępujące oraz wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na zastosowanie oleju trudności zniknęły. Rzeczywiście można stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego bać ponieważ jest w pełni bezpieczny. Ponadto używam go na włosy to naturalnie dzięki czemu są one odżywione oraz mocniejsze, a co znacznie więcej pozbyłam się na solidne łupieżu. Kategorycznie polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml