Brygada stolarzy, która wykonana meble na zamówienie

1.annasowa90 » 18 maja 2016, 10:40

Witajcie wszyscy. Szukam ekipy remontowej, która może zrobić meble wysokiej jakości na zamówienie. Nie interesują mnie wykonawcy, którzy są w stanie złożyć tylko nieskomplikowaną meblościankę. Chciałbym otrzymać jakość mebli jak na tej stronie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Od razu widać, że brygada zna się na rzeczy i wykonuje dobrej jakości meble. Ktoś ma może namiary na podobnych fachowców?

podobne tematy:
Cytuj

2.henryk1965 » 18 maja 2016, 11:08

A w Internecie nic nie znalazłeś? Nie wierzę, że u nas w kraju nie ma takich ekip stolarskich. Trzeba dobrze poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie grafiką. Wtedy będziesz widział od razu obrazki. Łatwiej odszukać coś konkretnego.

podobne tematy:
Cytuj

3.adriansola » 19 maja 2016, 11:10

Wystarczy, że należycie poszperasz w Internecie. Takiego rodzaju firm jest od groma. Są również specjalistyczne portale, które mają bazy takiego rodzaju firm. Wystarczy trochę zachodu i wyszukasz interesującą Cię firmę. Tu masz nawet taki portal: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie masz dużo przedsiębiorstw, które oferują usługi stolarskie. Sporo z nich z pewnością robi meble na wymiar.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml