Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

1.annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Cześć. Ostatnimi czasy wielokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, lecz też oraz poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest obszerna, niemniej jednak zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają dużo czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Niemniej jednak wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Być może, wobec tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały udział w różnych szkoleniach.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Cześć. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego i przydatnego bodaj poniekąd szkoda Twojego czasu. Niemniej jednak większa część kursów jest bardzo istotna oraz odpowiednia. Z doświadczenia wiem, że takie pionierskie umiejętności poszerzają horyzonty oraz pomagają odszukać lepszą pracę bądź otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to albowiem jeżeli koszt szkolenia nie jest znaczny to może należałoby spróbować oraz posiadać pionierskie doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom oraz szczerze polecam.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml