Pozycjonowanie na lokalne słowa kluczowe czy jest dobrym pomysłem?

1.adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Cześć. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem strony WWW w wyszukiwarce. Mam niewielki biznes związany z obróbką CNC. I chciałbym zainwestować trochę w promocje swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu domeny na lokalne słowa kluczowe. Podaje link do mojej strony, aby uprościć analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy znają się na pozycjonowaniu strony. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne hasła w Warszawie i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
Cytuj

2.maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Witaj kolego. Po pierwsze masz dobrze wykonaną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z promocją jej w Internecie nie powinno być większych kłopotów. Dlatego możesz śmiało szukać agencji SEO, która będzie robiła dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeśli chodzi o wybór haseł do pozycjonowania to są dwie szkoły. Jedni uważają, że lepiej wybierać frazy globalne. Faktem jest, iż generują większy ruch na stronę. Lecz czy są one lepszym rozwiązaniem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego krańca kraju. Tak, więc jak najbardziej szedłbym ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za nim także przemawia koszt usługi. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml