Poszukuje fachowego kursu instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera

1.henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Cześć. Mam zamiar podszkolić swoje zdolności związane z trenowaniem osób w fitness klubie. W branży pracuje już wiele lat. Jakiś czas temu robiłem kurs instruktorki i posiadam uprawnienia trenera personalnego. Natomiast od ukończonego szkolenia upłynęło już trochę czasu i widzę u siebie luki w wykształceniu. Lubię to co robię i pragnę to robić jeszcze lepiej. Tak, więc szukam dobrego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez prawdziwych specjalistów. Czy jesteście w stanie coś mi polecić?

podobne tematy:
Cytuj

2.krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:36

Cześć, bardzo interesujące kursy oferuje firma ECS z Warszawy. Posiadają bardzo dobrą kadrę instruktorów, która może pochwalić się sukcesami na arenie międzynarodowej. Przykładowi instruktorzy, którzy prowadzą tam kursy dla instruktorów kulturystyki Obrazek - ich nazwiska robią spore wrażenie i są znane w środowsiku instruktorów w całej Polsce. Tu masz odnośnik do ich strony WWW: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na 100% wyszukasz coś dla siebie. Szkolenia prowadzą w każdym z większych miast. Rzecz jasna najwięcej znajdziesz ich w stolicy. Ja sugeruje zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam odbyłem taki kurs instruktorki i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml