Pozycjonowanie lokalne na frazy typu: ziemia ogrodowa Koło

1.mariusznowak » 16 wrz 2016, 11:44

Witam kolegów i koleżanki. Mam pytanie do osób, które zajmują się pozycjonowaniem stron WWW w wyszukiwarkach internetowych. Mam stronę internetową, którą chcę pozycjonować własnymi siłami. Interesują mnie frazy pokroju żwirownia Koło, które są wg mnie dość niszowe. Z pozycjonowaniem nie miałem kontaktu styczności. Natomiast dużo już o tym poczytałem i sprawa nie wydaje się skomplikowana dla fraz niszowych. Najważniejsze pytanie: jak długo zajmie doprowadzenie strony do pierwszej dziesiątki rezultatów na hasło: ziemia ogrodowa Koło . Następna sprawa, która mnie ciekawi to jak budować odnośniki. Czy warto kupować kody do katalogów, a może zostawiać linki na forach. Oraz ostanie zagadnienie, które wiąże się z ilością odnośników, jaką powinienem utworzyć.

podobne tematy:
Cytuj

2.podrygalapawel » 16 wrz 2016, 12:08

Witaj kolego. Rzeczywiście hasła rodzaju: żwirownia Koło są dość mało skomplikowanymi hasłami. Natomiast jest to teoria. W praktyce wygląda to już nie tak banalnie. W pozycjonowaniu najważniejsze są linki do strony. Jakiś czas temu należało dodać stronę do kilku katalogów i domena ze stroną internetową znajdowała się na samej górze rezultatów wyszukiwarki. Teraz trzeba o wiele większej liczby odnośników, które muszą prowadzić z miejsc o wysokim TR. Więc odpuść sobie katalogowanie strony internetowej. Nie odniesie to zakładanych rezultatów. Natomiast umieszczanie swoich odnośników na forach jest już o wiele lepszym pomysłem. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednim rozłożeniu pozycjonowanych fraz. Czas potrzebny na osiągnie zakładanych wyników jest zależny od twoich umiejętności. Jednemu zajmie to miesiąc, a inny pozycjoner nie wypozycjonuje strony do pierwszej dziesiątki wyników przez pół roku.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml