Niespotykane zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

1.krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, mam nietypowy problem z promowaną przez mnie stroną internetową. Od pewnego czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę fraz w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z słów kluczowych Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a następnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony codziennie buduje linki z dobrych miejsc. Sposób budowania linków nie zmienił się od początku. Tak, więc nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić. Dla innych fraz nie mam takiego problemu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:
Cytuj

2.adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres domeny i kłopotliwą frazę. Będzie prościej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do domeny, ale nie wiem czy zauważyłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki mają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje domeny mogą także skakać z innej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia nieistniejące odnośniki, a raz nie. Jeśli pragniesz uspokoić pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej stabilnych odnośników. Wraz z wiekiem linka zwiększa się jego moc. Dlatego tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni też budować dużą liczbę linków, co powoduje ciągłe przetasowania w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml