Jak konkurencja to robi?

1.mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Witam, mam firmę która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w stolicy i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu witryny internetowej, ale dużo ludzi pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie sztucznych odnośników może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Dlatego dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najlepszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Ale nie można znaleźć mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:
Cytuj

2.annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Witaj. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest odpowiednim miejscem do zdobywania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość osób zdobywa wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże profity dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci trudno samemu to zrobić. Z pewnością samą treścią nie wypozycjonujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Tak, więc powinieneś zacząć ich budować znacznie więcej. Jest dużo stron gdzie jesteś w stanie dodać odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml