Niedrogi stomatolog w miejscowości Radom

1.annasowa90 » 13 maja 2016, 11:50

Witajcie, szukam sprawdzonego dentystę w Radomiu. W wyszukiwarce znalazła wiele gabinetów stomatologicznych. Natomiast jak już sprawdzimy komentarze na stronach to już tak dobrze to nie wygląda. Mam do zrobienia dwa implanty. Wydatek niemały i chciałabym, aby było to wykonane odpowiednio i w miarę tanio.

podobne tematy:
Cytuj

2.mariusznowak » 13 maja 2016, 12:23

Część, sam miałem podobny kłopot z implantami. Co ja się naszukałem w internecie dentystów i opinii. W końcu wybrałem na tą stomatolog z Radomia http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany wg mnie prawidłowo. Noszę go już trzy lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Pokarm mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest należycie spasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po wszystkim. Cenowo jest porównywalna do innych dentystów w Radomiu. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:
Cytuj

3.podrygalapawel » 16 maja 2016, 9:38

Dzień dobry. Nie znam tego gabinetu dentystycznego. Ja mogę od siebie polecić gabinet w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie możesz dość tanio zrobić zęby. Posiadają oni też podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy jesteś w stanie zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml