Gdzie tanio naprawiają telewizory w Opolu

1.krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:53

Witam. Jestem nieszczęśliwym właścicielem telewizora marki Sony. Po 2 latach i kilkunastu dniach popsuł się. Oczywiście tuż po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Niech żyje celowe postarzanie sprzętu. Model telewizora jest dość wysoki, dlatego szkoda go wyrzucać na śmietnik. Postanowiłem więc walczyć o niego i dać go do naprawy. Byłem już w jednym serwisie ale fachowcy w nim rozłożyli ręce. Czy jesteście w stanie polecić dobry serwis RTV w Opolu?

podobne tematy:
Cytuj

2.adriansola » 07 cze 2016, 16:04

Dzień dobry. Od czego jest Internet. Wystukujesz tam co ci potrzeba i w jednej chwili otrzymujesz wyniki. Następnie dzwonisz do ludzi i pytasz się, czy naprawiają tego rodzaju odbiorniki TV. Jak zaczynają kręcić to należy ich sobie odpuścić. Jeżeli nic już nie znalazłeś to możesz też skorzystać z tego portalu: http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd/opole i tam poszukać serwisów RTV w Opolu. Opcji jest sporo, lecz najpierw należy zastanowić się nad tym co się robi. Pierwszy lepszy serwis RTV w mieście nie naprawi nowych modeli TV. Musisz odszukać taki z akredytacją producenta sprzętu.

podobne tematy:
Cytuj
Sortuj wg

« Dyskusje do rana

cron
 

mapa witryny: sitemap.xml